FIRMA

Beatris Collection to meble, które nadają wnętrzom charakter. Fabryka Mebli Tapicerowanych BEATRIS COLLECTION powstała w 1997 roku. Jest to Polska firma z tradycjami oraz ponad 25-letnim doświadczeniem w branży.

Ponad 25-letnie

doświadczenie

Beatris Collection to meble, które nadają wnętrzom charakter. Fabryka Mebli Tapicerowanych BEATRIS COLLECTION powstała w 1997 roku. Jest to Polska firma z tradycjami oraz prawie 25-letnim doświadczeniem w branży. Jako bezpośredni producent nieustannie poszerzamy ofertę oraz poszukujemy nowych rozwiązań, tak aby dostarczać naszym Klientom produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach.
0
wykwalifikowanych pracowników
0 m2
powierzchni produkcyjnej
0 m3
mocy przerobowych
Beatris Collection to meble, które nadają wnętrzom charakter. Fabryka Mebli Tapicerowanych BEATRIS COLLECTION powstała w 1997 roku. Jest to Polska firma z tradycjami oraz ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Jako bezpośredni producent nieustannie poszerzamy ofertę oraz poszukujemy nowych rozwiązań, tak aby dostarczać naszym Klientom produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach.
W relacjach z Partnerami kierujemy się uczciwością, stawiamy na budowanie długotrwałej i stabilnej współpracy. Dbając o wizerunek solidnego kontrahenta stworzyliśmy przyjazne środowisko biznesowe, w którym na chwilę obecną funkcjonuje wielu producentów mebli i dodatków z całej Europy. Dzieląc się naszą pasją, pragniemy wraz z naszymi Klientami budować niepowtarzalną atmosferę ich domów i mieszkań – to właśnie one bowiem towarzyszą nam w najważniejszych momentach naszego życia.

Zobacz jak powstają

Twoje meble

Dzieląc się naszą pasją, pragniemy wraz z naszymi Klientami budować niepowtarzalną atmosferę ich domów i mieszkań – to właśnie one bowiem towarzyszą nam w najważniejszych momentach naszego życia.

Nowoczesne

zaplecze produkcyjne

Coraz ciekawsze i bardziej skomplikowane bryły oferowanych mebli wymuszają na nas ciągłe inwestycje w zakresie modernizacji i rozszerzania parku maszynowego. Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, które umożliwia nam budowanie mebli od podstaw. Możemy dzięki temu oferować szybkie terminy realizacji oraz ręczyć za jakość oferowanych produktów.

Własna flota

pojazdów

Beatris Collection to nie tylko ceniony producent mebli. Doskonale działamy również na polu związanym z logistyką dystrybucji naszych wyrobów. Dysponujemy obszerną i nowoczesną flotą własnych pojazdów przestrzennych, dzięki czemu możemy oferować szybkie i bezpieczne dostawy produktów na terenie całej europy. Doskonale funkcjonujący dział logistyki cały czas monitoruje terminowość dostaw, co pozwala nam gwarantować najwyższą jakość usług w tym zakresie.

Nadzorowanie

produkcji IT

Jako firma nowoczesna i zorientowana na klienta, w codziennej pracy posługujemy się zaawansowanymi systemami IT, które wspomagają nas w zakresie optymalizacji produkcji. Stała kontrola nad wszystkim procesami produkcyjnymi pozwala nam dokładnie planować terminy realizacji zamówienia i informować naszych klientów o jego stanie na każdym etapie produkcji.