Sofy / kanapy

tapicerowane

Poznaj nasze propozycje sof tapicerowanych. Wybieraj spośród setek dostępnych konfiguracji brył, kolorystyki oraz wykończeń. 

Dostępne Sofy

ATLANTA
BALTIMORE
belaja
bella
Bonn
braga
CLARA
GABRIELA
GARDA
gessa
Harry
jacob
jerry
lisse
MONET
MONET II
pedro
rafaello
shadow
SUNSHINE
STEINE
timo
TONKA
wenecja
vejen

Sofy tapicerowane na wymiar

Producent sof tapicerowanych

 

Fabryka Mebli Tapicerowanych Beatris Collection jest obecna na rynku od 1997 roku. Tak długi okres działalności w nieustannie zmieniającej się branży świadczy o bogatym doświadczeniu, wiedzy i kompetencjach niezbędnych do prowadzenia firmy na najwyższym poziomie. Począwszy od momentu powstania marki, aż do teraz, nieustannie pozostajemy zorientowani na potrzeby naszych klientów i staramy się na bieżąco wychodzić im naprzeciw. Poznaj naszą ofertę sof tapicerowanych na wymiar i stwórz swój własny, niepowtarzalny, personalizowany model!

 

Wysokiej jakości sofy tapicerowane na wymiar

 

Dążymy do budowania mebli, które łączą w sobie kryteria: wysokiej jakości, stylowego designu oraz niezwykłej trwałości. Oferujemy wyłącznie sofy tapicerowane, które będą cieszyć swoich użytkowników nieskazitelnym wyglądem i świetnym stanem technicznym przez wiele lat.

 

Zobacz nasz obszerny katalog modeli nóżek, brył, tkanin, nici, kolorów, układów, a nawet pianek. Wybierz warianty, które idealnie spełnią Twoje oczekiwania i skonfiguruj własną, jedyną w swoim rodzaju sofę tapicerowaną! Projektowanie mebli jeszcze nigdy nie było tak kompleksowe – dzięki Beatris Collection skomponujesz design, który zadowoli Cię nawet w najdrobniejszym szczególe! Co więcej, mebel zostanie doskonale dopasowany do pomieszczenia, w którym ma się znajdować. Jeśli cenisz sobie indywidualne podejście do klienta, nasza firma najlepiej zrozumie Twoje potrzeby.

 

Nowoczesne sofy tapicerowane personalizowane

 

Zdajemy sobie sprawę, że przed decyzją o zakupie wiele klientów pragnie obejrzeć proponowany produkt na żywo. Z myślą o tych potrzebach przygotowaliśmy stacjonarny SHOWROOM. W tym miejscu każdy ma możliwość zobaczyć, a nawet dotknąć mebli naszej produkcji. Jesteśmy przekonani, że prezentowane sofy i pozostałe produkty zachwycą odwiedzających dbałością o szczegóły, wysoką jakością wykonania i nowatorskim designem.

 

Nasza firma wyróżnia się licznymi udogodnieniami, do których należą:

  • własne zaplecze produkcyjne,
  • obszerna flota własnych pojazdów przestrzennych,
  • samodzielne nadzorowanie produkcji poprzez nowoczesne systemy IT.

Wszystkie te zalety umożliwiają nam maksymalnie szybką realizację zamówień, a także kontrolę nad każdym etapem produkcji i dostarczanie klientowi bieżących informacji o procesie. Terminowość zleceń to priorytet Beatris Collection.

Personalizowane sofy tapicerowane na zamówienie

 

Zamawiając personalizowaną sofę tapicerowaną w Beatris Collection, możesz mieć pewność, że do jej zbudowania zostały wykorzystane jedynie surowce najwyższej klasy.

 

Drewno, z którego tworzymy nasze meble, jest certyfikowane i pochodzi ze sprawdzonych plantacji. Z kolei stosowane tkaniny spełniają wszelkie wymogi ekologiczne. Odpowiedzialna produkcja to podstawowy element naszej działalności, który traktujemy bardzo poważnie. Zależy nam, by móc zagwarantować klientom wyłącznie wysokogatunkowe wyroby w możliwie najlepszej cenie.

 

Produkcja sof tapicerowanych na miarę – polski producent

 

Poza sofami, chętnie podejmujemy się też budowy innych mebli. Nasze oferta obejmuje między innymi:

 

Sprawdź dostępne warianty i porozmawiaj z nami o swoich oczekiwaniach! Zapewniamy możliwość personalizacji i fachowe doradztwo. Sofy tapicerowane od producenta szyte na miarę to gwarancja najwyższej jakości produktu – zapraszamy do kontaktu. W przypadku naszej nieobecności na dole strony można pozostawić swój numer telefonu – oddzwonimy najszybciej, jak będzie to możliwe!