Narożniki

tapicerowane

Poznaj nasze propozycje narożników tapicerowanych. Wybieraj spośród setek dostępnych konfiguracji brył, kolorystyki oraz wykończeń. 

Dostępne Sofy

ATLANTA
BALTIMORE
belaja
bella
Bonn
braga
CLARA
GABRIELA
GARDA
gessa
Harry
jacob
jerry
lisse
MONET
MONET II
pedro
rafaello
shadow
SUNSHINE
STEINE
timo
TONKA
wenecja
vejen

Narożniki tapicerowane na wymiar

Polski producent narożników tapicerowanych na zamówienie

 

Fabryka Mebli Tapicerowanych Beatris Collection jest obecna na rynku od 1997 roku. Tak długi staż świadczy o bogatym doświadczeniu w branży, a także o zdobytej wówczas wiedzy i kompetencjach. Wszystko to pozwala nam prowadzić firmę opartą na najwyższym standardzie obsługi klienta i nowatorskich rozwiązaniach w sektorze produkcji mebli tapicerowanych. W tym miejscu przedstawiamy naszą ofertę personalizowanych narożników tapicerowanych na zamówienie.

 

Wysokiej jakości narożniki tapicerowane na wymiar

 

Stale przyglądamy się potrzebom naszych klientów i staramy jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. W związku z tym oferujemy możliwość zamawiania personalizowanych mebli.

 

Beatris Collection udostępnia wyjątkowo bogatą kolekcję modułów, spośród których każdy użytkownik może stworzyć własną, idealną dla siebie konfigurację. Zobacz nasz obszerny katalog modeli nóżek, brył, tkanin, nici, kolorów, układów, a nawet pianek.

 

Co więcej, zamówiony narożnik tapicerowany zostanie zbudowany na wymiar. To oznacza, że doskonale wpasuje się w przeznaczoną dla niego przestrzeń.

 

Dzięki tak szerokiej ofercie klienci mogą personalizować swoje zamówienia niemal w najmniejszym szczególe. Katalog przygotowany w ten sposób usatysfakcjonuje zatem nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 

Personalizowane narożniki tapicerowane – producent

 

Nasza firma wyróżnia się licznymi zaletami, do których należą:

  • własne zaplecze produkcyjne,
  • obszerna flota własnych pojazdów przestrzennych,
  • samodzielne nadzorowanie produkcji poprzez nowoczesne systemy IT.

 

Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że mamy stałą kontrolę nad każdym etapem produkcji. Dzięki temu możemy pozostawać z klientami w stałym kontakcie i na bieżąco udzielać im informacji o aktualnych postępach.

 

Co więcej, jesteśmy w stanie zapewnić maksymalnie szybką realizację zamówień. Kwestię terminowości zleceń traktujemy priorytetowo.

 

Wysoka jakość materiałów, nowatorski design i wygoda użytkowania to trzy najważniejsze filary, na których opieramy proces projektowania naszych mebli.

Designerskie narożniki tapicerowane szyte na miarę

 

Produkcja narożników tapicerowanych najwyższej klasy wymaga dbałości o każdy etap tego procesu. Wszystko zaczyna się od surowców, z których budujemy meble. W związku z tym zapewniamy, że w naszej fabryce wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane drewno z najlepszych plantacji. Również stosowane przez nas tkaniny spełniają wszystkie wymogi ekologiczne. Przykładamy dużą wagę do odpowiedzialnej produkcji naszych wyrobów. Solidne materiały to podstawa trwałych, wysokogatunkowych narożników. Dokładamy także wszelkich starań, by zagwarantować klientom możliwie najwyższą jakość w świetnej cenie.

 

Produkcja narożników tapicerowanych na miarę

 

Zdajemy sobie sprawę, że wielu klientów z rezerwą podchodzi do zakupów internetowych. W związku z tym uruchomiliśmy specjalny SHOWROOM, w którym każdy ma możliwość obejrzeć, a także dotknąć tworzonych przez nas narożników, jak i innych elementów wyposażenia wnętrz. Przyjdź i przekonaj się o niezwykłej jakości i estetyce mebli produkowanych przez Beatris Collection!

 

Poza narożnikami, chętnie podejmujemy się też budowy innych mebli. Nasze oferta obejmuje między innymi:

 

Sprawdź dostępne warianty i porozmawiaj z nami o swoich oczekiwaniach! Zapewniamy możliwość personalizacji i fachowe doradztwo. Narożniki tapicerowane od producenta szyte na miarę to gwarancja najwyższej jakości produktu – zapraszamy do kontaktu. W przypadku naszej nieobecności na dole strony można pozostawić swój numer telefonu – oddzwonimy najszybciej, jak będzie to możliwe!