KolekcjA

łóżek

Poznaj nasze propozycje łózek tapicerowanych. Wybieraj spośród setek dostępnych konfiguracji brył, kolorystyki oraz wykończeń.

Rama

bez schowka na pościel

ze schowkiem na pościel

Materac

H2

H3

Topper

VISCO

HR

Dostępne zagłowia

Zagłowie TYP A
Zagłowie TYP B
Zagłowie TYP C
Zagłowie TYP D
Zagłowie TYP E
Zagłowie TYP F
Zagłowie TYP G
Zagłowie TYP H

Przykładowe rodzaje nóżek

N1

N2

N3

N4

N5

Polski producent łóżek tapicerowanych

 

Beatris Collection to polski producent mebli tapicerowanych wysokiej jakości. Na rynku jesteśmy od 1997 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam uzyskać wiedzę i kompetencje niezbędne do prowadzenia działalności na najwyższym poziomie. Na co dzień robimy wszystko, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferować im doskonałą jakość w najlepszej cenie.

 

Posiadamy własne, kompleksowe zaplecze produkcyjne

 

Dzięki temu jesteśmy w stanie budować nawet najbardziej skomplikowane projekty mebli od podstaw, na miejscu. To udogodnienie, a także obszerna flota własnych pojazdów przestrzennych przekładają się między innymi na maksymalnie szybkie terminy realizacji zamówień. Terminowość zleceń to dla nas priorytet.

 

Z kolei samodzielne nadzorowanie produkcji poprzez nowoczesne systemy IT pozwala nam na stałą kontrolę wszystkich procesów. To sprawia, że możemy lepiej zadbać o kontakt z klientami i na bieżąco udzielać im informacji o aktualnych etapach produkcji.

 

W tym miejscu przedstawiamy bogatą ofertę łóżek tapicerowanych szytych na miarę.

 

Wysokiej jakości łóżka tapicerowane na wymiar

 

Oferujemy możliwość personalizacji zamówienia. W tym miejscu prezentujemy przykładowe zagłowia, rodzaje nóżek, ram, materaców i topperów.

 

Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych parametrów, personalizowane łóżka tapicerowane będą całkowicie niepowtarzalne oraz spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Użytkownikom, którzy szczególnie cenią sobie funkcjonalność, oferujemy modele łóżek tapicerowanych na miarę ze schowkiem na pościel.

 

Nasza firma wyróżnia się nowatorskim podejściem do projektowania, jak i budowy mebli tapicerowanych. Skorzystaj z niemal nieograniczonej ilości konfiguracji modułów i dopasuj łóżko idealnie do wybranego wnętrza! Wybierz kolory, bryłę, nici, tkaninę, piankę oraz układ. Personalizacja mebli jeszcze nigdy nie była tak kompleksowa!

 

Zobacz stylowe łóżka tapicerowane na wymiar

 

Wyzwaniem, jakie sobie stawiamy, jest tworzenie mebli spełniających jednocześnie trzy wymogi: wysokiej jakości, estetyki oraz funkcjonalności. Chcemy, by oferowane przez nas wyroby służyły użytkownikom przez długie lata, nieustannie ciesząc zarówno swoim nieskazitelnym wyglądem, jak i wygodą użytkowania.

 

Klientom, którzy przed decyzją o złożeniu zamówienia pragną na żywo obejrzeć, a nawet dotknąć naszych wyrobów, udostępniamy stacjonarny SHOWROOM. W tym miejscu każdy ma możliwość sprawdzić, jak meble Beatris Collection prezentują się w rzeczywistości i przekonać o ich niezwykłych walorach.

 

Nasza produkcja łóżek tapicerowanych

 

W codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie surowce najwyższej klasy. Dotyczy to zarówno ich jakości, jak i estetyki. Wszystkie wyroby są starannie selekcjonowane przez nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży. Artykuły, jakie proponujemy, z pewnością zostaną docenione przez wszystkich koneserów dobrego smaku.

 

Nasza Fabryka Mebli Tapicerowanych wykorzystuje drewno, które pochodzi z certyfikowanych plantacji. Z kolei stosowane przez Beatris Collection tkaniny spełniają wszystkie wymagania ekologiczne. Dbamy o odpowiedzialną produkcję na każdym etapie budowy mebli.

 

Łóżka tapicerowane personalizowane i nie tylko

 

Nasze oferta obejmuje również:

Sprawdź dostępne warianty i porozmawiaj z nami o swoich oczekiwaniach! Zapewniamy możliwość personalizacji i fachowe doradztwo. Łóżka tapicerowane od producenta to gwarancja najwyższej jakości produktu – zapraszamy do kontaktu. W przypadku naszej nieobecności na dole strony można pozostawić swój numer telefonu – oddzwonimy najszybciej, jak będzie to możliwe!