Dlaczego warto kupować meble od producenta?

Znasz to uczucie. Widzisz gustowny zestaw wysokiej jakości mebli i już sobie wyobrażasz, jak będą prezentować się w Twoim salonie. Jednak po chwili patrzysz na cenę, a wizja nowego wyposażenia pokoju znika, jeszcze szybciej niż się pojawiła… Jest na to sposób — kup po prostu meble od producenta! Czy warto inwestować w prowizję pośredników, kiedy możesz kupić nowe meble bezpośrednio u źródła? Zalety mebli od producenta to jednak nie tylko cena. Zobacz, co jeszcze otrzymasz w pakiecie, kupując meble od producenta — korzyści są naprawdę duże!

Meble od producenta — czy warto kupować u źródła?

Zastanawiasz się nad inwestycją w meble od producenta? Dlaczego warto kupić wyposażenie pokoju bezpośrednio u źródła? Powodów jest naprawdę dużo. Chociaż najczęściej podnoszonym jest atrakcyjna cena, która z uwagi na brak pośredników jest niższy niż w sklepach, które zajmują się dystrybucją, to jednak nie wszystko. Kolejnymi z benefitów wynikających z zakupu mebli od producenta mebli tapicerowanych są:


  • łatwiejszy i szybszy kontakt

  • bezproblemowy serwis reklamacyjny

  • większy wybór w niższych cenach

  • czasami — możliwość realizacji indywidualnych zamówień


Im mniej pośredników tym, lepiej. Kupując meble u producenta, możesz szybko dopytać o każdy szczegół związany z produkcją mebli.

Meble od producenta czy meble z sieci?

Wiele mebli z tzw. sieciówek nie tylko nie wyróżnia się wysoką jakością wykonania, ale również  oferuje ceny nieadekwatne do rzeczywistej jakości. Inwestując w meble od producenta, czyli takie, które znajdziesz w naszej ofercie, możesz mieć pewność, że sięgasz nie tylko po niepowtarzalne wzornictwo, ale również wyjątkową jakość i wykorzystanie do produkcji mebli najwyższej jakości materiałów. Stosunek jakości do ceny takich mebli jest bardzo korzystny, a trwałość nieporównywalnie większa.


Beatris Collection — meble od producenta — czy warto?

 W Beatris Collection mamy ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych, które od lat odmieniają wnętrza nawet najbardziej wymagających Klientów. Dokładamy starań, aby nasza oferta podąża za aktualnymi trendami, a nawet je wyznaczała! Do produkcji mebli tapicerowanych wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały, które pochodzą od znanych i sprawdzonych dostawców. Nasz zespół projektowy dba o to, aby każdy detal wykończenia i cała forma mebla zachwycała swoją funkcjonalnością i estetykę.


Zalety mebli od producenta są nieocenione — omijasz pośredników, masz nawet wpływ na docelowy wygląd mebli. Załatwianie spraw gwarancyjnych i ustalanie szczegółów dostawy też jest łatwiejsze, kiedy możesz zapytać o nie u źródła. Zamówienie mebli od producenta sprzyja również krótszym terminom dostawy — zamówienie trafia do Ciebie bezpośrednio z naszego magazynu.

Ostatnie wpisy